Volkswagen
 

Pärlid

Premium-klassi kastiauto. Ülim sõidurõõm
Maastikul kompromissitu. Asfaldil jõuline. Uus V6 mootoriga Amarok ühendab kõik omadused, mida ootad eksklusiivselt premium-klassi universaalilt: mehelik disain ja jõuline konstruktsioon koos piisava võimsusega.


100 % jõudu. 100 % V6.
Kõigist teistest võimsam: 165-kilovatisel kuuesilindrilisel 3-liitrise töömahuga turbodiiselmootoril jätkub piisavalt jõuvarusid isegi kõige keerulisemate olukordade jaoks. Alternatiivina on valikus ka 3-liitrine ja 150-kilovatine TDI mootor.

Premium-klassi auto igast küljest.
Uuel Amarokil on kõik, mida üks tõeline kastiauto vajab ning lisaks sellele ka oma klassi suurim koormaplatvorm. Aventura premium’il on kaasas lisavarustus nagu 20-tollised valuveljed, eksklusiivne sportvõre, bi-ksenoon esituled ja hulgaliselt kroomi.Esiosa kujundus.
Ilme, mis jääb meelde kauaks. Uue Amaroki silmatorkav ilme on läbinisti veenev. Läikivad kroomitud topeltliistud rõhutavad Highline ja Aventura mudelite esiosa.

Sportvõre.

Sportvõre vastab värvikoodile ja rõhutab uue Amarok Aventura premium-mudeli dünaamilist elegantsi, luues visuaalselt sportlikud esiletoodud detailid.20-tollised valuveljed.
Mõnikord on suurus tõepoolest oluline: uued 20-tollised Talca valuveljed garanteerivad uue Amarok Aventura meheliku oleku. 17-, 18- ja 19-tollised teiste mudelite valuveljed jätavad samuti pilkupüüdva mulje.


Juhikabiin: praktiline ja kaasaegne

Piisavalt ruumi kõige jaoks, mida mehed vajavad. Uuel juhikabiinil on piiramatult lisasid, näiteks mugavad nahast istmed 14 erineva asendiga ning tipptasemel mobiili- ja veebiteenuseid pakkuv info- ja meelelahutussüsteem.Juhiabisüsteemid.
Uue Amaroki standardvarustuses on hulk uuenduslikke abisüsteeme, sealhulgas ülesmäge sõidu alustamise abisüsteem Hill Start ja allamäge liikumise abisüsteem Hill Descent, ParkPilot parkimisabi süsteem ja püsikiirusehoidja.

Uued ergoComfort istmed.
Amarok on ainus oma klassi auto, millel on AGRI-i heakskiidu saanud eesmised ergoComfort istmed. 12 elektriliselt ja 2 käsitsi muudetava asendiga istet on saadavad Aventura mudelite standardvarustuses ja Comfortline’i lisavaru.


8-käiguline 4MOTION automaatkäigukast.
Uus Amarok omab 8-käigulise automaatse käigukasti ja pideva 4MOTION nelikveo kombinatsiooni. Esimene käik on kohendatud maastikusõiduks ning kaheksas käik on ideaalne kütust säästvaks ja madalate pööretega sõiduks.

Mobiilsed veebiteenused.
Saage osa uuel tasemel mugavusest ning infost ja meelelahutusest: Car-Net võimaldab ühendada uue Amaroki oma nutitelefoni ja Internetiga.
Kaasaegne info- ja meelelahutussüsteem.
Leiate autost tipptasemel info- ja meelelahutussüsteemi, nagu näiteks Discover Media navigatsioonisüsteem, mis on varustatud elektroonilise häälevõimenduse ja mälukaardil olevate Euroopa kaardiandmetega.


Tehtud karmist kraamist.

Uus Amarok on ette nähtud peaaegu igasugusel maastikul toime tulema, ühendades endas suurendatud kliirensit ühes suurepärase kere stabiilsusega.Maastikusõidu ABS.
Uus Amarok on varustatud maastikusõidu ABS-iga, mis pakub täiendavat turvatunnet. Lahtisel pinnasel pidurdades lukustuvad rattad pikema intervalli järel, mis vähendab pidurdusmaad märkimisväärselt.