Volkswagen
 

PärlidVälimus.
Selgete vormide ja iseloomulike joontega moodne disain on ühiseks tunnuseks kõigile kuuenda põlvkonna mudelitele. Esiosas säravad kroomliistud radiaatorivõrel, samuti eriliselt pilkupüüdvad esituled. Uue disainiga tagaluuk ja uued valuveljed teevad kuuenda põlvkonna pilgupüüdjaks igalt küljelt.Interjöör.
Kuuenda põlvkonna mudelitele on saadaval hulk kabiiniversioone sõltuvalt kasutusotstarbest. Nutikalt läbimõeldud panipaigad, maitsekas disain ja parim väljavaade kõigis suundades rõhutavad nende mitmeotstarbelisust. Juhiistme reguleerimisvõimalused aitavad kaasa sõiduki optimaalsele juhitavusele.


Juhiabisüsteemid.
Kaasaegsed juhiabisüsteemid aitavad juhil juba eos ohuolukordi ära tunda. Nende hulka kuulub ka automaatne avariijärgne pidurdussüsteem, mis käivitub, kui kaks teineteisest sõltumatut andurit tuvastavad avarii toimumise. Süsteem käivitab kokkupõrke järel pidurduse, et vältida teiseseid kokkupõrkeid.

Mugavus.
Maksimaalne funktsionaalsus, uued kvaliteetsed polstrid ja nutikas siinisüsteem reisijateruumis pakuvad sõidu ajal mugavuse kõrgeimat taset. Rohked panipaigad ning ergonoomilise kujuga mugavad istmed tagavad meeldiva heaolutunde igal sõidul nii juhile kui ka reisijaile.Infolust.
Kuues põlvkond kehtestab uued arusaamad ka infolusti alal. Uusimate raadio- ja navisüsteemide abil pakub see parimaid multimeediavõimalusi. Mobiiltelefoniliides „Comfort“ tagab kristallselge helikvaliteedi. Tänu Car-Neti rakendusele „App Connect“ saab teie nutitelefoni teatud rakendusi kuvada raadio- või navisüsteemi ekraanil. Mobiilsed internetiteenused Car-Net „Guide & Inform“ täiendavad mugaval viisil sõiduki enda navisüsteemi.