Volkswagen
 

Disain

Enda dünaamilise ja elegantse disainiga on Golf Alltrack kõigile eeskujuks. Isegi argipäev muutub tunduvalt lõbusamaks.

Välimus
Sportlik stiil elegantsete lisanditega.
Olgu siis tegu linnadžungli või maastikurajaga: jõulise eesmise ja tagumise põhjakaitse ning teralise musta pindkihiga kaetud rattaroobaste kaartega Golf Alltrack suudab tulla toime ka tõsiste väljakutsetega. Selle laienevad terasest rattakaared koos Reflex Silver tooni eesmise- ja tagumise põhjakaitsega on eriti pilkupüüdvad. Auto välimust ilmestavad veelgi eesmine ja tagumine põrkeraud, mis disainiti eksklusiivselt Golf Alltracki tarbeks. Jõuline välimus saab lõpliku viimistluse Reflex Silver tooni peeglikorpuste ja kroomlisandiga mati alumiiniumiga ilmestatud radiaatorivõres. Valikuline haakeseade laseb Golf Alltrackil näidata enda muljetavaldavat vedamisjõudu, mis ulatub 2,000 kg-ni (pidurdatakse 12% kallakul).


Alltrack logo
Loob püsiva esmamulje.
Radiaatorivõrele, esitiibadele ja tagaosale paigaldatud Alltrack logod tõstavad auto teiste seas esile. Alumiiniumist lävepakkude ääristus koos Alltrack logoga ei raba ainult visuaalselt - nende robustne, mustust hülgav kujundus jätab alati sügava mulje.
Rattad
Valluta praktiliselt mistahes maastik.
Valikuliselt kättesaadavad “Canyon? 18-tollised sulamveljed 205/55 rehvidega annavad Golf Alltrackile unustamatu lõppviimistluse. Need suudavad tulla toime keeruka maastikuga dünaamiliselt ja sportlikult. Standardvarustusse kuuluvad 17-tollised “Valley? sulamveljed annavad samuti edasi elukogemuse ja jõulisuse tunnet. Valikulised “Dijon? 17-tollised sulamist talverehvid alistavad talvel turvaliselt nii lume kui jää.
Sisemus
Väljast jõuline, seest mugav
Istuge sisse ja vaadake ringi: Golf Alltracki kõrgkvaliteetne sisekujundus püüab koheselt pilku. Instrumendipaneeli ja keskkonsooli dekoratiivne ääristus “Dark Magnesium? viimistlusega ja eksklusiivsed “Tracks? dekoratiivribad ustel ning kindalaeka kohal loovad visuaalselt luksusliku mulje. Golf Alltracki leebet külge rõhutavad siledast, kuid tugevast materjalist istmekatted. “Alcantara? kangaga kaetud külgosad paistavad silma enda seemisnahka meenutava välimusega. Valikuliselt kättesaadav must laeosa, alumiinium-muljega pedaalid ja välisvalgustus täiustavad auto siseatmosfääri ja loovad ümbritsevaga meeldejääva kontrasti.